II niedziela Adwentu – rok A –
04.12.2022 r.

1. Dzisiaj po mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu, na sumie zmiana tajemnic różańcowych. Taca przeznaczona na Seminarium .

2. Dziś dzień modlitw w intencjach Kościoła na Wschodzie. Po każdej mszy św. zbiórka do puszek na pomoc tym Kościołom.

3. W czwartek/8.12./ Uroczystość Niepokalanego Poczęcia N.M.P. Msze św.: 7,00; 17,30; Wolica – 16,30. Na mszy św. o godz. 17,30 poświęcenie i wręczenie medalików dla dzieci kl. III przygotowujących się do I Komunii św. Medaliki będą zakupione dla wszystkich dzieci.


4. W najbliższą niedzielę o godz. 14,00 do naszych najmłodszych dzieci przyjdzie Św. Mikołaj. Z tej okazji zapraszamy po południu na godz. 14,00 także ministrantów, scholę i oazę. Paczki możemy składać wcześniej w kaplicy św. Teresy.


5. W najbliższą niedzielę zbiórka na prace, które były powadzone w tym roku w parafii.


6. W zakrystii są do nabycia wigilijne świece z Caritasu.


7. Tyg. „Niedziela” jest do odebrania w zakrystii.

8. “Godzina Łaski dla całego świata”. –  8.12.2022 od 12.00 – 13.00
Maryja podczas prywatnych objawień w Montichari we Włoszech w 1947 roku powiedziała:  Życzę sobie, aby każdego roku w dniu 8 grudnia, w południe obchodzono Godzinę Łaski dla całego świata. Dzięki modlitwie w tej godzinie ześlę wiele łask dla duszy i ciała. Będą masowe nawrócenia. Dusze zatwardziałe i zimne jak marmur poruszone będą łaską Bożą i znów staną się wierne i miłujące Boga. Pan, mój Boski Syn Jezus, okaże wielkie miłosierdzie, jeżeli dobrzy ludzie będą się modlić za bliźnich. Jest moim życzeniem, aby ta Godzina była rozpowszechniona. Wkrótce ludzie poznają wielkość tej Godziny łaski. Jeśli ktoś nie może w tym czasie przyjść do kościoła, niech modli się w domu.