2 Niedziela po Narodzeniu Pańskim- 3.01.2021

  1. Dziś I niedziela miesiąca. Po każdej Mszy Św. adoracja Najświętszego Sakramentu. Na sumie zmiana tajemnic różańcowych. Taca przeznaczona na Seminarium Duchowne w Przemyślu.
  2. W środę Uroczystość Objawienia Pańskiego. Msze św. jak w każdą niedzielę.
    Na sumie poświęcenie kredy i kadzidła oraz uroczyste rozesłanie kolędników misyjnych. Kolędnicy misyjni nie będą wchodzić do domów, tylko umieszczą napisy na zewnętrznych drzwiach domów i okadzą dom na zewnątrz. Taca przeznaczona na misje.
  3. W związku z epidemią wizyty duszpasterskiej w tym roku nie będzie, ale w środę w Uroczystość Objawienia Pańskiego na wszystkich mszach świętych będą odmówione specjalne modlitwy błogosławieństwa wszystkich domowników, będzie poświęcenie wody, którą osobiście prosimy przynieść w butelkach i po powrocie ze Mszy Św. prosimy pokropić wasze domy. W intencji wszystkich parafian będą odprawione również dodatkowe msze św w tym dniu w koncelebrze. Kto by miał nowy dom do poświecenia to proszę zgłosić osobiście. Pod chórem będą rozłożone w tym dniu foldery, które możemy sobie wziąć do domu a były one rozdawane z okazji kolędy.
  4. Za tydzień w niedzielę Święto Chrztu Pańskiego – kończy się okres Bożego Narodzenia. Kolędy śpiewane są do 2 lutego.
  5. Tyg. ,Niedziela” jest do odebrania w zakrystii.
  6. Sprzątanie kościoła w sobotę o godz. 9.00..