11 Niedziela Zwykła – 14.06.2020r.

 1. Dzisiaj zbiórka na prace, które będą prowadzone w parafii.
  Składamy serdeczne podziękowania tym wszystkim, którzy przyczynili się do uświetnienia Uroczystości Bożego Ciała (Panu organiście, strażakom, ministrantom, lektorom, dzieciom sypiącym kwiaty, dziewczętom, które niosły obrazy i wszystkim za pobożny udział w procesji.
 2. Trwa oktawa Bożego Ciała . Msza Święta z procesją w tygodniu o godzinie 18.00.
  W Wolicy – o godzinie 16.45.
 3. W czwartek zakończenie oktawy Bożego Ciała. Po procesji obrzęd błogosławieństwa wianków i dzieci. Zachęcamy do licznego udziału w procesjach oktawy Bożego Ciała wszystkich wiernych aby oddać należną cześć Chrystusowi, który został z nami po wszystkie dni aż do skończenia świata. Zachęcamy dzieci do sypania kwiatów, dziewczęta ze szkoły podstawowej i średniej do niesienia obrazów. Zachowajmy te piękne stare tradycje i przekazujmy je następnym pokoleniom.
 4. W tym tygodniu w piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa, Światowy Dzień modlitw o uświęcenie kapłanów. Nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
 5. We wtorek o godzinie 18.30 spotkanie młodzieży z klasy VIII w związku z bierzmowaniem.
 6. W najbliższą niedzielę na sumie rocznica I Komunii Świętej. Spowiedź w sobotę od godziny 17.00. Kto nie może w sobotę to spowiadamy codziennie w tygodniu.
 7. Sprzątanie i ubieranie kościoła
  w sobotę o godzinie 9.00 – rodzice dzieci z I rocznicy Komunii Świętej.
 8. Tygodnik “Niedziela” do odebrania w zakrystii.